PDF Archive

Easily share your PDF documents with your contacts, on the Web and Social Networks.

Share a file Manage my documents Convert Recover PDF Search Help Contact



wspomaganie afn .pdf


Original filename: wspomaganie_afn.pdf
Title: tmp.fpi
Author: Administrator

This PDF 1.5 document has been sent on pdf-archive.com on 18/05/2011 at 10:49, from IP address 94.127.x.x. The current document download page has been viewed 1422 times.
File size: 109 KB (4 pages).
Privacy: public file




Download original PDF file









Document preview


ETKA
model

A4

et_bild.frm

rok mod gr. gl.

1996

4

PG

Nr rysunk

22

422-45

ograniczenie

UPD

10:44

18.05.2011

724

EPIS 156

ETKA
model

rok mod gr. gl.

A4

1996

poz.

4

PG

Nr rysunk

22

422-45

Numer czesci

ograniczenie

10:44

UPD

18.05.2011

724

Nazwa

Oznaczenie

szt. Podanie modelu

zbiornik oleju z przylaczami
weze olejowe
F
>> 8D-V-180 000*
1

8D0 422 371 H

zbiornik oleju

1

2

8D0 422 376 C

korek zbiornika oleju

1

-

nakladka
patrz rysunek:
902 809 01

śruba z łbem 6-kątnym (kombi)

972-61

3

N

4

8D0 422 885 K

rura ukl.chlodzenia

1

4

8D0 422 885 K

rura ukl.chlodzenia
do samochodów z zaczepem do
holowaniaprzyczepy

1

5

+ N

010 218 6

sruba

6

+ N

011 540 2

podkładka

7

z lbem szesciokatnym

M6X22

2

M6X25

2

5,5

2

diesel

8D0 422 887 J

przewód ssący

1

4-cyl.

7A

3B0 422 887

przewód ssący

1

4-cyl.:
AHL

(7A)

3B0 422 887

przewód ssący

1

diesel

8

8D0 422 887 R

przewód ssący

1

6-cyl.

(8)

8D0 422 887 R

przewód ssący

1

6-cyl.

zastosuj też:

-

-

078 422 871 C

078 422 871 D

uchwyt weza
F

>>8D-V-083107
078 422 871 C

>> 8D-VA083 106

1

1

6-cyl.

uchwyt weza
F 8D-VA083 107>>

1

6-cyl.

8A

8D0 422 887 L

przewód ssący

1

6-cyl.:
ACK;

8B

4D0 422 887 B

przewód ssący

1

6-cyl.:
ACK;

3

6-cyl.

8C

+ N

905 618 01

opaska

16-28X9X0,5

8D

8D1 422 891 H

przewód zwrotny
(przekl.kierown.>zbiorn.oleju)

kzl

1

diesel

9

8D1 422 891 J

przewód zwrotny
(rura ukl.chlod.>przekl.kier.)

kzl

1

4-,6-cyl.

(9)

8D2 422 891 H

przewód zwrotny
(rura ukl.chlod.>przekl.kier.)

kzp

1

4-,6-cyl.

et_text.frm

strona: 001

EPIS 156

ETKA
model

rok mod gr. gl.

A4

1996

poz.

4

PG

Nr rysunk

22

422-45

Numer czesci

ograniczenie

10:44

UPD

18.05.2011

724

Nazwa

Oznaczenie

(9)

8D2 422 891 J

przewód zwrotny
(przekl.kierown.>zbiorn.oleju)

10

8D0 422 891 C

przewód zwrotny
(rura ukl.chlod.>zbiorn.oleju)

11

8D1 422 893 K

waz elastyczny od pompy
do przekladni kier.

kzl

1

4-cyl.

(11)

8D2 422 893 H

waz elastyczny od pompy
do przekladni kier.

kzp

1

4-cyl.

(11A)

8D1 422 893 AE

waz elastyczny od pompy
do przekladni kier.

kzl

1

diesel

(11A)

8D1 422 893 AL

waz elastyczny od pompy
do przekladni kier.

kzl

1

4-cyl.:
AHL;

(11A)

8D2 422 893 K

waz elastyczny od pompy
do przekladni kier.

kzp

1

diesel,
4-cyl.:
AHL;

12

8D1 422 893 M

waz elastyczny od pompy
do przekladni kier.

kzl

1

6-cyl.

(12)

8D2 422 893 Q

waz elastyczny od pompy
do przekladni kier.

kzp

1

6-cyl.

(12)

8D2 422 893 Q

waz elastyczny od pompy
do przekladni kier.

kzp

1

"TH.":
6-cyl.

(12)

8D1 422 893 AT

waz elastyczny od pompy
do przekladni kier.

kzl

1

6-cyl.:
ACK;

(12)

4B2 422 893 F

waz elastyczny od pompy
do przekladni kier.

kzp

1

6-cyl.:
ACK;

13

4A0 422 897 C

rura cisnieniowa

1

6-cyl.

(13)

4D0 422 893 B

waz sprezysto-elastyczny

1

ACK;

14

4D0 422 529 H

zawor zwrotny

1

15

N

013 849 5

pierscien uszczelniajacy

14X20

2

16

N

904 674 04

sruba drazona

M16X1,5

2

17

N

013 848 7

pierscien uszczelniajacy

16X22

4

18

+ N

024 510 7

opaska

16-25X9X0,5

X

16X12

3

19

4B0 422 379

obejma sprezynowa

20

8D0 422 477 A

zacisk mocujacy

(20)

8D0 422 477 B

zacisk mocujacy

20A

8D0 422 477 K

zacisk mocujacy

et_text.frm

kzp

szt. Podanie modelu
diesel

1

kzl

strona: 002

1

1

4-cyl.

1

4-cyl.:
TDI

1

diesel

EPIS 156

ETKA
model

rok mod gr. gl.

A4

1996

poz.

4

PG

Nr rysunk

22

422-45

Numer czesci
100 052 04

ograniczenie

10:44

UPD

724

Nazwa
śruba z łbem 6-kątnym (kombi)

Oznaczenie
M8X18

szt. Podanie modelu

21

N

22

8D1 422 477

zacisk mocujacy

23

N

900 577 03

podkładka

8,4X21X2

1

24

N

023 003 8

nakretka kolnierz 6cio katna
z samozabezpieczeniem

AM8

1

25

+ N

013 816 5

pierscien uszczelniajacy

18X24

4

1
kzl

1

26

8A0 422 883 A

krociec gwintowany

1

27

431 129 669

tuleja

1

28

+ N

010 217 10

sruba

z lbem szesciokatnym

M6X20

1

29

+ N

010 215 27

sruba

z lbem szesciokatnym

M6X15

1

30

+ N

906 661 01

opaskaprzewodu

4,6X200

X

31

et_text.frm

18.05.2011

patrz rysunek:

strona: 003

6-cyl.

4-cyl.,
6-cyl.;

121-67

EPIS 156


wspomaganie_afn.pdf - page 1/4
wspomaganie_afn.pdf - page 2/4
wspomaganie_afn.pdf - page 3/4
wspomaganie_afn.pdf - page 4/4

Related documents


wspomaganie afn
przewody olej
1cxa b1hw014rq0 wyciek oleju silnikowego
127 0 0 1 6091 affiche do ref b1hw014uq0 refaff b1hw014u
wtrysk 1
g owa4


Related keywords