PDF Archive

Easily share your PDF documents with your contacts, on the Web and Social Networks.

Share a file Manage my documents Convert Recover PDF Search Help Contact


Search


PDF Archive search engine
Last database update: 21 October at 00:57 - Around 210000 files indexed.

Show results per page

Results for «uszczelka»:


Total: 20 results - 0.035 seconds

Historia ASO Jaguar 100%

TULEJA AMORTYZATORA TYLNEGO TULEJA AMORTYZATORA TYLNEGO ŚRUBA NAKRĘTKA ŚRUBA ŚRUBA PŁYN DO SPRYSKIWACZY ZIMOWY NAKRĘTKA KOŁEK NAKRĘTKA ŚRUBA ŚRUBA M14 ŚRUBA M14 PŁYN DO CHŁODNIC WAHACZ PRZEDNI LEWY GRN Wymiana dolnych tulei amortyzatorow tyl lewa +prawa strona Wymiana przedniego gornego wahacza strona lewa Serwis w zakresie 128 000 km wymiana tylnych tarcz hamulcowych z kockami Wymiana tylnego tylnego dolnego wahacza strona lewa Wymiana tulei dolnych amortyzatorów przód lewa + prwa strona opona 255/35/R20 20V WAHACZ PRZEDNI DLN ŚRUBA NAKRĘTKA NAKRĘTKA PODKŁADKA ŚRUBA FELGA ALUMINIOWA 8,5J x20 'VOLANS' NAKRĘTKA PÓŁOSI PIASTA PRZEDNIA Z ŁOŻYSKIEM PODKŁADKA ZESTAW MONTAŻOWY ŚRUBA M12 Naprawa mechaniczna wg kosztorysu TARCZE HAMULCOWE KLOCKI HAMULCOWE PRZEDNIE Tarcze hamulcowe osi przedniej wraz z klockami- wymiana SPINKA- NORMALIA OPONA PIRELLI WINTER 240 255/35 R20 97V CZUJNIK Robocizna wraz z materiałem XENON D1S JAGUAR HIGH TECHNOLOGY Wymiana żarówki światła mijania - LH OLEJ SILNIKOWY CASTROL EDGE 5W-30 C1 ŚRUBA SPUSTU OLEJU V8 FILTR NAWIEWU WNETRZA FILTR PALIWA Strona 2 z 4 6,6 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 4 1 2 1 1 1 1 0,75 1 1,2 1,2 1,2 0,5 1,2 2,4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2,2 1 1 1,2 4 1 1 1 1 0,2 6,6 1 1 1 20.10.2014 20.10.2014 20.10.2014 20.10.2014 20.10.2014 20.10.2014 20.10.2014 20.10.2014 20.10.2014 20.10.2014 20.10.2014 20.10.2014 20.10.2014 20.10.2014 20.10.2014 20.10.2014 13.02.2015 13.02.2015 13.02.2015 13.02.2015 13.02.2015 13.02.2015 26.08.2015 26.08.2015 26.08.2015 26.08.2015 26.08.2015 26.08.2015 26.08.2015 26.08.2015 26.08.2015 26.08.2015 26.08.2015 26.08.2015 26.08.2015 26.08.2015 26.08.2015 26.08.2015 26.08.2015 18.11.2015 18.11.2015 18.11.2015 18.11.2015 18.11.2015 18.11.2015 18.11.2015 18.11.2015 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 138987 138987 138987 138987 138987 138987 138987 138987 138987 138987 138987 138987 138987 138987 138987 138987 146913 146913 146913 146913 146913 146913 161342 161342 161342 161342 161342 161342 161342 161342 161342 161342 161342 161342 161342 161342 161342 161342 161342 165762 165762 165762 165762 165762 165762 165762 165762 174189 174189 174189 174189 174189 174189 174189 174189 174189 174189 174189 174189 FILTR OLEJU 4,2 1 FILTR POWIETRZA 5,0 1 TANK-EXPANSI 1 FILTR WENTYLACJI FOTELA 2 PREPARAT - ZMYWACZ 1 NAKRĘTKA 1 SPINKA 1 PŁYN DO SPRYSKIWACZY 3 OSŁONA FOTELA KIEROWCY 1 serwis w zakresie144 000 2 Zbiornik wyrównawczy płynu chłodzącego -wymiana 1,1 Wymiana osłony fotela kierowcy 0,2 MATERIAŁY LAKIERNICZE WG KOSZTORYSU 1 NAPRAWA BLACHARSKA 3,5 NAPRAWA LAKIERNICZA 4,4 KONSERWACJA PROFILI 0,4 SPRING-LOCAT 2 KLOCKI HAMULCOWE PRZEDNIE 1 KLOCKI HAMULCOWE RR 1 Demontaż/ montaż sygnału dźwiękowego - napraw instalacji 0,4 Wymiana czujników ciśnienia w kole (FL,RL,RR) 1 Klocki hamuclowe osi przedniej i tylnej- wymiana 1,4 FILTR POWIETRZA 5,0 1 ŁOŻYSKO 1 ŻARÓWKA BEZCOKOŁOWA 12V 5W 2 KLAMKA 1 USZCZELKA 1 ŚWIECA ZAPŁONOWA V8 8 PREPARAT - ZMYWACZ 1 ŚRUBA SPUSTU OLEJU V8 1 FILTR NAWIEWU WNETRZA 1 FILTR PALIWA 1 FILTR OLEJU 4,2 1 PŁYN CHŁODZACY 0,5 OLEJ SILNIKOWY CASTROL EDGE 5W-30 A1 7 WYMIANA KLAMKI DRZWI DRZWI PRZEDNIE LEWE 0,4 WYMIANA SWIEC ZAPŁONOWYCH 0,8 SWERWIS W ZAKRESIE 160 000 KM 2 WYMIANA ŁOZYSKA KOŁA TYŁ EWA STRONA 1 BATERIA DO PILOTA CR2032 1 AKUMULATOR 95Ah/800A 1 PRZEPŁYWOMIERZ 1 POMPA WODNA SPRĘŻARKI 1 Wymiana przepływomierza bank A 0,1 Test SDD odczyt błedów/sprawdzenie parametrów przepływomierza/kasowanie 0,3 Wymiana akumulatora 0,2 Wymiana pompy wody elektrycznej (kompresora) 1,2 ZESTAW WSKAŹNIKÓW NAPRAWA 1 ŁAŃCUCH ROZRZĄDU 2 ŁAŃCUCH WAŁKA ROZRZĄDU 2 WKŁADKA PILOTA 1 NAPINACZ ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU 1 NAKRĘTKA 2 OBUDOWA PILOTA 1 USZCZELNIACZ WAŁU PRZEDNI V8 1 ŚRUBA 2 TULEJA 2 NAPINACZ ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU 1 PROWADNICA ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU 2 Strona 3 z 4 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 07.03.2016 26.04.2016 26.04.2016 26.04.2016 26.04.2016 26.04.2016 174189 174189 174189 174189 174189 174189 174189 174189 174189 174189 174189 174189 174189 174189 174189 174189 174189 174700 174700 174700 174700 174700 ŚRUBA PROWADNICA ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU PODKŁADKA USZCZELNIACZ WAŁU PRZEDNI V8 OLEJ DO SKRZYNI MAN/AUTO DEXTRON III NAPINACZ ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU NAPINACZ ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU ZMIENIACZ FAZ ROZRZĄDU USZCZELKA POKRYWY ROZRZĄDU USZCZELKA PODSTAWY FILTRA OLEJU USZCZELKA POMPY WODY PREPARAT - PŁYN CHŁODZĄCY USZCZELKA USZCZELKA POKRYWY ROZRZĄDU WEW WYMONT ZAMONT ZEGARÓW WYMIANA KPL ROZRZADU WYMONT ZAMONT PODNOSNIKA DRZWI PRZEDNICH LEWYCH TARCZE HAMULCOWE KLOCKI HAMULCOWE RR KLOCKI HAMULCOWE PRZEDNIE Wymiana przednich tarcz hamulcowych z klockami wymiana tylnych klocków hamulcowych Strona 4 z 4 4 2 2 1 1 1 1 2 1 1 1 1 3 1 0,3 12 0,6 1 1 1 0,6 0,7

https://www.pdf-archive.com/2017/07/03/historia-aso-jaguar/

03/07/2017 www.pdf-archive.com

DSK25020 87%

dB(A) A+ 0,60 219 4 12 Mechaniczne Statyczny R600a 40 Specyfikacja Możliwość przełożenia drzwi Wyświetlacz elektroniczny Alarm otwartych drzwi Dozownik wody Tak Nie Nie Nie Specyfikacja - Chłodziarka Oświetlenie wnętrza Komora 0°C Filtr antyzapachowy Aktywny jonizator Uszczelka antybakteryjna Niebieskie światło (Active Fresh Blue Light) Pojemnik na warzywa i owoce Półki Uchwyt na butelkę Chromowana półka na butelki Półki na drzwiach Easy Boxes Pojemnik na nabiał Tacka na jajka Rozmrażanie LED Nie Nie Nie Tak Nie 1 4 Nie Nie 3 Nie Tak Tak Automatyczne Specyfikacja - Zamrażarka Liczba pełnych szuflad Liczba komór Kostki lodu Rozmrażanie Komora szybkiego mrożenia 0 0 Tacka na lód Ręczne Nie MOCNE STRONY PRODUKTU Klasa energetyczna A+.

https://www.pdf-archive.com/2016/12/14/dsk25020/

14/12/2016 www.pdf-archive.com

głowa2 87%

151527 pozycja Numer OE Pojazd VIN okreżlenie Dodatkowe informacje IVECO ZGA699L000E000421 Ilosc A List price Nr sprzedawcy 1 4899185 POKRYWA GLOWICY CYLINDROW 1 0,00 EUR 2 98442027 KOREK WLEWU OLEJU SILNIKOWEGO 1 0,00 EUR ASSY 3 98412146 USZCZELKA 1 0,00 EUR 4 4896991 SRUBA KOLNIERZOWA 6 0,00 EUR 5 4893936 NAKRETKA SZESCIOKATNA 6 0,00 EUR M8X1,25 6 4899226 USZCZELKA POKRYWY GLOWICY CYLINDROW 1 0,00 EUR 7 4899239 KOLEK GUMOWY 6 0,00 EUR 8 16990170 KOREK 1 0,00 EUR DIA=8 MM strona 1 od 2 strona 2 od 2

https://www.pdf-archive.com/2017/01/30/g-owa2/

30/01/2017 www.pdf-archive.com

głowa3 87%

Numer silnika >= 151527 pozycja Numer OE Pojazd VIN okreżlenie Dodatkowe informacje IVECO ZGA699L000E000421 Ilosc A List price Nr sprzedawcy 1 4899185 POKRYWA GLOWICY CYLINDROW 1 0,00 EUR 2 98442027 KOREK WLEWU OLEJU SILNIKOWEGO 1 0,00 EUR ASSY 3 98412146 USZCZELKA 1 0,00 EUR 4 4896991 SRUBA KOLNIERZOWA 6 0,00 EUR 5 504075125 NAKRETKA SZESCIOKATNA 6 0,00 EUR M8X1,25 6 504070038 USZCZELKA POKRYWY GLOWICY CYLINDROW 1 0,00 EUR 7 504070041 KOLEK GUMOWY 6 0,00 EUR 8 4898283 KOREK 1 0,00 EUR ASSY strona 1 od 2 strona 2 od 2

https://www.pdf-archive.com/2017/01/30/g-owa3/

30/01/2017 www.pdf-archive.com

CSK29020 87%

dB(A) A+ 0,68 247 5 18 Mechaniczne Statyczny R600a 42 Specyfikacja Możliwość przełożenia drzwi Wyświetlacz elektroniczny Alarm otwartych drzwi Dozownik wody Mini bar Tak Nie Nie Nie Nie Specyfikacja - Chłodziarka Oświetlenie wnętrza Komora 0°C Filtr antyzapachowy Aktywny jonizator Uszczelka antybakteryjna Niebieskie światło (Active Fresh Blue Light) Pojemnik na warzywa i owoce Półki Uchwyt na butelkę Chromowana półka na butelki Półki na drzwiach Easy Boxes Pojemnik na nabiał Tacka na jajka Rozmrażanie LED Nie Nie Nie Tak Nie 1 4 Nie Nie 4 Nie Tak Tak Automatyczne Specyfikacja - Zamrażarka Liczba pełnych szuflad Liczba komór Kostki lodu Rozmrażanie Komora szybkiego mrożenia 3 0 Tacka na lód Ręczne Tak MOCNE STRONY PRODUKTU Klasa energetyczna A+.

https://www.pdf-archive.com/2016/12/14/csk29020/

14/12/2016 www.pdf-archive.com

CSK31020 87%

dB(A) A+ 0,71 258 5 18 Mechaniczne Statyczny R600a 42 Specyfikacja Możliwość przełożenia drzwi Wyświetlacz elektroniczny Alarm otwartych drzwi Dozownik wody Mini bar Tak Nie Nie Nie Nie Specyfikacja - Chłodziarka Oświetlenie wnętrza Komora 0°C Filtr antyzapachowy Aktywny jonizator Uszczelka antybakteryjna Niebieskie światło (Active Fresh Blue Light) Pojemnik na warzywa i owoce Półki Uchwyt na butelkę Chromowana półka na butelki Półki na drzwiach Easy Boxes Pojemnik na nabiał Tacka na jajka Rozmrażanie LED Nie Nie Nie Tak Nie 1 4 Nie Nie 4 Nie Tak Tak Automatyczne Specyfikacja - Zamrażarka Liczba pełnych szuflad Liczba komór Kostki lodu Rozmrażanie Komora szybkiego mrożenia 3 0 Tacka na lód Ręczne Tak MOCNE STRONY PRODUKTU Klasa energetyczna A+.

https://www.pdf-archive.com/2016/12/14/csk31020/

14/12/2016 www.pdf-archive.com

1 76%

głównej RB662, P602/604 CH -2111704 SSS | CH -5387591 SNL | CH -9197168 SAN | CH -3876507 SLA pozycja Numer OE Pojazd VIN okreżlenie Dodatkowe informacje Scania XLER6X40005199106 Ilosc A List price 1 0,00 EUR 1 0,00 EUR Sprężyna 1 0,00 EUR Brok 1 0,00 EUR Nr sprzedawcy 11 2145630 Pokrywa assy 12 Pierścień nss 13 264116 14 nss 15 1414591 Uszczelka 1 0,00 EUR 2025598 Śruba kołnierzowa 12 0,00 EUR 3 0,00 EUR 2 0,00 EUR M12x80 16 2025600 Śruba kołnierzowa M12x120 17 803581 Sworzeń 16x40 18 1377903 Zaślepka 1 0,00 EUR 19 1502385 Uszczelka 1 0,00 EUR 20 2025602 Śruba kołnierzowa 6 0,00 EUR 1 0,00 EUR M12x50 21 2018788 Wał wejściowy CH -2078038 SSS;CH -5295114 SNL;CH -9169318 SAN;CH -3809166 SLA strona 2 od 14 TecCat TRUCK 2017-01-31 Przekładnia osi Obudowa przekł.

https://www.pdf-archive.com/2017/01/31/1/

31/01/2017 www.pdf-archive.com

głowa1 68%

INTAKE 17 4898850 USZCZELKA GLOWICY CYLINDROW SP=1,4 MM 18 4897106 GNIAZDO ZAWORU STAND.

https://www.pdf-archive.com/2017/01/30/g-owa1/

30/01/2017 www.pdf-archive.com

głowa4 68%

12 0,00 EUR 16 4893487 WALEK DZWIGNI ZAWOROW 6 0,00 EUR 17 4895031 POPYCHACZ 12 0,00 EUR 18 4895076 MOST STEROWANIA ZAWORAMI 12 0,00 EUR ASSY 19 4899231 USZCZELKA 1 0,00 EUR 20 16689121 SRUBA Z GNIAZDEM SZESCIOKATNYM 3 0,00 EUR 3 0,00 EUR M6X16 MM 21 4896052 PRZEWOD ELEKTRYCZNY strona 1 od 3 TecCat TRUCK 2017-01-30 WAL DZWIGNI ZAWOROW pozycja Numer OE Pojazd VIN okreżlenie Dodatkowe informacje IVECO ZGA699L000E000421 Ilosc A List price 1 0,00 EUR Nr sprzedawcy 22 4899257 PODKLADKA DYSTANSOWA ASSY 23 4899245 OSLONA 5 0,00 EUR 25 4899174 SPREZYNKA MOCUJACA 6 0,00 EUR 26 17094614 PODKLADKA 3 0,00 EUR 2 0,00 EUR DIAM=6X11 MM 27 4899089 SR.Z LBEM SZESCIOK.

https://www.pdf-archive.com/2017/01/30/g-owa4/

30/01/2017 www.pdf-archive.com

kol wydech 68%

TecCat TRUCK 2017-01-30 KOLEKTOR WYDECHOWY pozycja Numer OE Pojazd VIN okreżlenie Dodatkowe informacje IVECO ZGA699L000E000421 Ilosc A List price Nr sprzedawcy 1 4897889 KOLEKTOR WYDECHOWY 1 0,00 EUR 2 4897890 KOLEKTOR WYDECHOWY 1 0,00 EUR 3 4896350 USZCZELKA KOLEKTORA WYDECHOWEGO 6 0,00 EUR 4 4895336 PODKLADKA DYSTANSOWA 12 0,00 EUR 5 4895219 SRUBA DWUSTRONNA 2 0,00 EUR 6 4895174 SR.Z LBEM SZESCIOK.

https://www.pdf-archive.com/2017/01/30/kol-wydech/

30/01/2017 www.pdf-archive.com

przewody olej 68%

M8X25 MM 2 4895107 ZLACZKA WKRETNA ASSY 3 4895610 O-RING 1 0,00 EUR 4 4899108 O-RING 1 0,00 EUR 5 4891288 PLASKA USZCZELKA SILNIKA 1 0,00 EUR 2 0,00 EUR ASSY 7 4899058 O-RING DIAM=17,12 MM SP=2,62 8 4891647 PRZEWOD OLEJU SLNIKOWEGO 1 0,00 EUR 9 4895089 KOREK 1 0,00 EUR 10 4898565 PRZEWOD OLEJU SLNIKOWEGO 1 0,00 EUR ASSY 11 4895579 OPASKA MOCUJACA 1 0,00 EUR 12 17044731 NAKRETKA SZESCIOKATNA 1 0,00 EUR M8 13 4896991 SRUBA KOLNIERZOWA 1 0,00 EUR 14 504062860 PRZEWOD OLEJU SLNIKOWEGO 1 0,00 EUR ASSY strona 1 od 2 strona 2 od 2

https://www.pdf-archive.com/2017/01/30/przewody-olej/

30/01/2017 www.pdf-archive.com

wlot powietrz 68%

TecCat TRUCK 2017-01-30 WLOT POWIETRZA SILNIKA pozycja Numer OE Pojazd VIN okreżlenie Dodatkowe informacje IVECO ZGA699L000E000421 Ilosc A List price Nr sprzedawcy 1 4895424 KOLANKO DOLOTU 1 0,00 EUR 2 4895318 USZCZELKA PRZEWODU SSANIA 1 0,00 EUR 3 4893036 KOREK GWINTOWANY 2 0,00 EUR 4 16673734 SR.Z LBEM SZESCIOK.

https://www.pdf-archive.com/2017/01/30/wlot-powietrz/

30/01/2017 www.pdf-archive.com

wtrysk2 68%

TecCat TRUCK 2017-01-30 WTRYSK WTRYSK FROM ENGINE 18178 pozycja Numer OE Pojazd VIN okreżlenie Dodatkowe informacje IVECO ZGA699L000E000421 Ilosc A List price 3 0,00 EUR Nr sprzedawcy 1 17044731 NAKRETKA SZESCIOKATNA M8 2 4896952 POKRYWA 1 0,00 EUR 3 16747224 SRUBA DWUSTRONNA 3 0,00 EUR M8X1,25X50 MM 4 4890700 PLASKA USZCZELKA SILNIKA 1 0,00 EUR 5 4897040 POMPA WYSOKOCISNIEN.

https://www.pdf-archive.com/2017/01/30/wtrysk2/

30/01/2017 www.pdf-archive.com

DR650 serwis 64%

Mitas E-07 130/80 nowa + nowa dętka crossowa 39200 23.05.2008 wymiana przepalonej żarówki oświetlenia obrotomierza oryginalna żaróweczka 12V/3W 39200 23.05.2008 wymiana klocków hamulcowych tylnego zacisku klocki hamulcowe Schiffert MP200 39500 6.07.2008 montaż stelaża do kufrów w systemie monokey + montaż wzmocnienia stelaża 40700 26.07.2008 wymiana połamanego kierunkowskazu (lewy przedni) (nowy, nieoryginalny) 41200 8.08.2008 wymiana oleju w zawieszeniu przednim Motul fork oil 15W 41900 27.08.2008 wymiana simeringu wałka zdawczego warsztat Moto-work 41900 27.08.2008 regulacja zaworów warsztat Moto-work 44100 9.04.2009 wymiana akumulatora Varta YTX14-BS (nowy) 44100 9.04.2009 montaż płyty pod kufer centralny w systemie monokey płyta Kappa (nowa) 44100 9.04.2009 montaż stojaka centralnego stojak dedykowany do DR 650 (używany) 44400 24.04.2009 napięcie łańcuszka wyrównoważającego + wymiana uszczelki lewej pokrywy silnika Warsztat Moto-Work oryginalna uszczelka suzuki 44500 26.05.2009 wymiana skrzyni biegów (po uszkodzeniu zębatki 5-tego biegu) warsztat Moto-Work Gorzów 44500 26.05.2009 wymiana łańcuszka balansowego + łańcuszka rozrządu warsztat Moto-Work Gorzów 44500 26.05.2009 wymiana sprzęgła (tarcze + przekładki + sprężyny – HBC) warsztat Moto-Work Gorzów Strona 1 serwis 44500 26.05.2009 wymiana oleju (Motul półsyntetyk 5100 ester) + filtr oleju i o-ring filtra warsztat Moto-Work Gorzów 48200 12.09.2009 wymiana świec zapłonowych (obu) NGK DPR9EIX-9 (x2) – irydowe 48200 12.09.2009 wymiana łożysk i bieżni główki ramy 48200 12.09.2009 wymiana zestawu napędowego (łańcuch i zębatki) Łańcuch 520 DID (x-ring) 48200 12.09.2009 wymiana linki gazu oryginalna linka suzuki 48200 12.09.2009 wymiana sprężyn i oleju przedniego zawieszenia oryginalne sprężyny Suzuki, olej Motul 10W (medium) 49500 07 – 09 2010 remont kapitalny nadwozia - malowanie, nowe łożyska, nowe tarcze i klocki hamulcowe, nowa tylna opona, wymiana oleju, filtrów, naciągnięcie łańcuszków, regulacja zaworów, wymiana płynu hamulcowego itp.

https://www.pdf-archive.com/2015/09/08/dr650-serwis/

08/09/2015 www.pdf-archive.com

Bojler 50l 63%

1 DX4Z02 Bojler 50l 1 DX4P17 Dekiel bojlera 1 3 DX4P18 Uszczelka wziernika bojlera 1 4 DX4P19 Dekiel wziernika bojlera 1 5 DX4P20 Szyba wziernika bojlera 1 6 DX4P21 Sonda termometru 3 7 PU Part Odbojnik gumowy 20;

https://www.pdf-archive.com/2015/11/26/bojler-50l/

26/11/2015 www.pdf-archive.com

3 60%

głównej 1 0,00 EUR 2 0,00 EUR Nr sprzedawcy 1 1322056 assy 2 Pokrywka łożyska nss 3 346556 Tuleja 2 0,00 EUR 813203 Korek gwintowany 1 0,00 EUR 4 0,00 EUR M14x1.5Kx11.5 4 358277 Śruba M20x120 5 1855170 Śruba ustalająca 2 0,00 EUR 6 1746781 Łożysko 1 0,00 EUR 7 804784 Pierścień osadczy rozprężny 1 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 38x1,75x50,2 8 1325640 Podkładka regulacyjna TH=0,50 mm 1325641 Podkładka regulacyjna TH=0,40 mm 1325642 Podkładka regulacyjna TH=0,25 mm strona 1 od 10 TecCat TRUCK 2017-01-31 Przekładnia osi Przekładnia stożkowa R660, R665, R680 (AD RE) CH 2003738-2065554 SSS | CH 5110498-5266557 SNL | CH 9093879-9159406 SAN | CH 3566721-3685030 SLA pozycja Numer OE Pojazd VIN okreżlenie Dodatkowe informacje Scania XLER6X40005199106 Ilosc A List price 0 0,00 EUR Nr sprzedawcy 1325643 Podkładka regulacyjna TH=0,10 mm 9 2093888 Łożysko stożkowe 1 0,00 EUR 10 2289980 Gniazdo łożyskowe 1 0,00 EUR 11 1861370 Korek 2 0,00 EUR 12 2025595 Śruba kołnierzowa 6 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR M14x60 13 1367522 Pierścień odległościowy TH=10,80 mm 1367523 Pierścień odległościowy TH=10,9 mm 1367524 Pierścień odległościowy TH=11,00 mm 1367525 Pierścień odległościowy TH=11,10 mm 1367526 Pierścień odległościowy TH=11,20 mm 1367527 Pierścień odległościowy TH=11,30 mm 1367528 Pierścień odległościowy TH=11,40 mm strona 2 od 10 TecCat TRUCK 2017-01-31 Przekładnia osi Przekładnia stożkowa R660, R665, R680 (AD RE) CH 2003738-2065554 SSS | CH 5110498-5266557 SNL | CH 9093879-9159406 SAN | CH 3566721-3685030 SLA pozycja Numer OE Pojazd VIN okreżlenie Dodatkowe informacje Scania XLER6X40005199106 Ilosc A List price 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR Nr sprzedawcy 1743586 Pierścień odległościowy TH=11,50 mm 1743587 Pierścień odległościowy TH=11,60 mm 14 1305098 Podkładka regulacyjna TH=3,00 mm 1305099 Podkładka regulacyjna TH=3,01 mm 1305100 Podkładka regulacyjna TH=3,02 mm 1305101 Podkładka regulacyjna TH=3,03 mm 1305102 Podkładka regulacyjna TH=3,04 mm 1305103 Podkładka regulacyjna TH=3,05 mm 1305104 Podkładka regulacyjna TH=3,06 mm 1305105 Podkładka regulacyjna TH=3,07 mm 1305106 Podkładka regulacyjna TH=3,08 mm 1305107 Podkładka regulacyjna TH=3,09 mm strona 3 od 10 TecCat TRUCK 2017-01-31 Przekładnia osi Przekładnia stożkowa R660, R665, R680 (AD RE) CH 2003738-2065554 SSS | CH 5110498-5266557 SNL | CH 9093879-9159406 SAN | CH 3566721-3685030 SLA pozycja Numer OE Pojazd VIN okreżlenie Dodatkowe informacje Scania XLER6X40005199106 Ilosc A List price Nr sprzedawcy 15 174716 Łożysko toczne 1 0,00 EUR 16 1779939 Pierścień uszczelniający 1 0,00 EUR 17 1502385 Uszczelka 1 0,00 EUR 18 1323858 Śruba regulacyjna 1 0,00 EUR 19 1323860 Śruba regulacyjna 1 0,00 EUR Przekładnia stożkowa 0 0,00 EUR Przekładnia stożkowa 1 0,00 EUR Tabliczka 1 0,00 EUR Jarzmo 0 0,00 EUR Jarzmo 1 0,00 EUR 20 1331059 R660 gr 3,07:1 21 22 1351961 1325906 P520 23 1300977 Osłona przeciwpyłowa 1 0,00 EUR 24 1525988 Nakrętka 1 0,00 EUR strona 4 od 10 TecCat TRUCK 2017-01-31 Przekładnia osi Przekładnia stożkowa R660, R665, R680 (AD RE) CH 2003738-2065554 SSS | CH 5110498-5266557 SNL | CH 9093879-9159406 SAN | CH 3566721-3685030 SLA pozycja Numer OE Pojazd VIN okreżlenie Dodatkowe informacje Scania XLER6X40005199106 Ilosc A List price Mechanizm różnicowy 0 0,00 EUR Nr sprzedawcy 25 1368527 Obudowa mechanizmu różnicowego 1 0,00 EUR 26 1911811 Łożysko stożkowe 1 0,00 EUR 27 2026443 Śruba z sześciop.

https://www.pdf-archive.com/2017/01/31/3/

31/01/2017 www.pdf-archive.com

2 60%

głównej 0 0,00 EUR Nr sprzedawcy 1 1308961 Wspornik 1 0,00 EUR 2 814879 Śruba sześciokątna 3 0,00 EUR M10x65 3 127394 Podkładka sprężysta 3 0,00 EUR 4 2067464 Uszczelka 1 0,00 EUR 5 1526142 Wspornik 1 0,00 EUR 6 1374199 Zaślepka 1 0,00 EUR 7 808293 Śruba sześciokątna 2 0,00 EUR 2 0,00 EUR M8x16 8 807428 Przeciwnakrętka M8 9 1921466 Cienkościenny przewód sztywny 1 0,00 EUR 10 1338267 Nakrętka 1 0,00 EUR 1 0,00 EUR M44 11 1408178 Łożysko toczne strona 1 od 13 TecCat TRUCK 2017-01-31 Przekładnia osi Przekładnia stożkowa RB662 (AD FR) CH -2097743 SSS | CH -5351209 SNL | CH -9185428 SAN | CH -3858324 SLA pozycja Numer OE Pojazd VIN okreżlenie Dodatkowe informacje Scania XLER6X40005199106 Ilosc A List price 1 0,00 EUR 1 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR Nr sprzedawcy 12 1745700 Koło zębate CH -2083235 SSS;CH -5311399 SNL;CH -9173427 SAN;CH -3824004 SLA 12 1745701 Koło zębate CH 2083236- SSS;CH 5311400- SNL;CH 9173428- SAN;CH 3824004SLA 13 1500169 Pierścień odległościowy TH=38.70 mm 1500170 Pierścień odległościowy TH=38.80 mm 1500171 Pierścień odległościowy TH=38.90 mm 1500172 Pierścień odległościowy TH=39.00 mm 1500173 Pierścień odległościowy TH=39.10 mm 1500174 Pierścień odległościowy TH=39.20 mm 1500175 Pierścień odległościowy TH=39.30 mm 1500176 Pierścień odległościowy TH=39.40 mm 1500177 Pierścień odległościowy TH=39.50 mm strona 2 od 13 TecCat TRUCK 2017-01-31 Przekładnia osi Przekładnia stożkowa RB662 (AD FR) CH -2097743 SSS | CH -5351209 SNL | CH -9185428 SAN | CH -3858324 SLA pozycja Numer OE Pojazd VIN okreżlenie Dodatkowe informacje Scania XLER6X40005199106 Ilosc A List price 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR Nr sprzedawcy 14 1305098 Podkładka regulacyjna TH=3,00 mm 1305099 Podkładka regulacyjna TH=3,01 mm 1305100 Podkładka regulacyjna TH=3,02 mm 1305101 Podkładka regulacyjna TH=3,03 mm 1305102 Podkładka regulacyjna TH=3,04 mm 1305103 Podkładka regulacyjna TH=3,05 mm 1305104 Podkładka regulacyjna TH=3,06 mm 1305105 Podkładka regulacyjna TH=3,07 mm 1305106 Podkładka regulacyjna TH=3,08 mm 1305107 Podkładka regulacyjna TH=3,09 mm 15 2076477 Łożysko stożkowe 1 0,00 EUR 16 2093888 Łożysko stożkowe 1 0,00 EUR strona 3 od 13 TecCat TRUCK 2017-01-31 Przekładnia osi Przekładnia stożkowa RB662 (AD FR) CH -2097743 SSS | CH -5351209 SNL | CH -9185428 SAN | CH -3858324 SLA pozycja Numer OE Pojazd VIN okreżlenie Dodatkowe informacje Scania XLER6X40005199106 Ilosc A List price 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR 0 0,00 EUR Nr sprzedawcy 17 327609 Podkładka TH=0,25 mm 327610 Wkładka dystansowa TH=0,3 mm 327611 Podkładka TH=0,4 mm 18 1323860 Śruba regulacyjna 1 0,00 EUR 19 1323858 Śruba regulacyjna 1 0,00 EUR 20 1540462 Przekładnia stożkowa 1 0,00 EUR 1 0,00 EUR 1 0,00 EUR 1 0,00 EUR Mechanizm różnicowy 0 0,00 EUR Obudowa mechanizmu różnicowego 1 0,00 EUR gr 3.07:1 CH -2089046 SSS;CH -5328150 SNL;CH -9177941 SAN;CH -3840179 SLA 20 2024181 Przekładnia stożkowa gr 3.07:1 CH 2089047- SSS;CH 5328151- SNL;CH 9177942- SAN;CH 3840180SLA 21 Zębnik nss 22 Koło talerzowe nss 23 1368527 strona 4 od 13 TecCat TRUCK 2017-01-31 Przekładnia osi Przekładnia stożkowa RB662 (AD FR) CH -2097743 SSS | CH -5351209 SNL | CH -9185428 SAN | CH -3858324 SLA pozycja Numer OE Pojazd VIN okreżlenie Dodatkowe informacje Scania XLER6X40005199106 Ilosc A List price 1 0,00 EUR 1 0,00 EUR Nr sprzedawcy 24 1891239 Połówka obudowy mech.

https://www.pdf-archive.com/2017/01/31/2-1/

31/01/2017 www.pdf-archive.com

185221819 48%

TWORZYWO 33.50 ---------------------------------------------------------------------------C Z C I Z A M I E N N E CENNIK STAN KOD CZ OKRE LENIE 2581 2619 2620 2640 2702 2711 2712 2931 2944 2976 2979 3011 3017 3339 3340 3519 3561 3781 4201 4853 4907 4985 4987 4991 ZDERZAK T 1 324 511 WSPORNIK Z L ZDERZ T 1 307 900 WSPORNIK Z P ZDERZ T 1 307 898 WSPORN ZDERZAKA T 1 226 108 TABLICA REJ T BL SCIANY TYLNEJ D 1 217 427 BL SCIANY TYLNEJ 1 306 513 POKRYWA BAGA NIKA 1 756 576 USZCZELKA KLAPY TYLN 1 700 372 KLIN ZAMKA TYL PKRYW 1 018 961 UCHWYT POKRYWY TYLN 1 384 870 EMBLEMAT POKRYWY TYL 1 528 567 NAPIS MODELL 1 206 127 ODBLYSNIK T L 1 207 550 ODBLYSNIK T P 1 207 549 ODP YW WODY L 1 217 441 CIANA L T 1 219 719 ZAMOC OBUD ODPOW T L 1 405 558 NADKOLE T L 1 302 763 OS L KOMORY BAGA N +1 536 420 WYKL KLAPY TYLNEJ +1 379 907 WYKL BL ZAMYK 1 376 452 WYKL BL ZAMYK L 1 208 112 WYKL NADKOLA TYL L 1 522 396 :

https://www.pdf-archive.com/2014/03/24/185221819/

24/03/2014 www.pdf-archive.com

katalog2015 45%

4 FŁT Deep groove ball bearings FŁT Deep groove ball bearings Łożyska kulkowe zwykłe SUFFIX Characters placed after basic designation Znaki umieszczone za oznaczeniem podstawowym Z metal shield at one side of the bearing n blaszka ochronna stalowa z jednej strony łożyska ZZ metal shields at both sides of the bearing n dwie blaszki ochronne po obu stronach łożyska RS rubber seal at one side of the bearing n uszczelka gumowa z jednej strony łożyska 2RS rubber seals at both sides of the bearing n dwie uszczelki gumowe z obu stron łożyska N snap ring groove in outer ring rowek na pierścieniu zewnętrznym pod pierścień osadczy n ZN shield at one side of the bearing and snap ring groove at the other side n blaszka ochronna z jednej strony i rowek na pierścieiu zewnętrznym z drugiej strony łożyska M machined brass cage n koszyk masywny mosiężny MA machined brass cage centred on the outer ring n koszk masywny mosiężny prowadzony na zewnętrznym pierścieniu łożyska TN polyamid cage n koszyk poliamidowy P6 accuracy to ISO tollerance class 6 n klasa dokładności P6 wg tolerancji ISO (wyższa niż normalna P0) P5 accuracy to ISO tollerance class 5 n klasa dokładności P5 wg tolerancji ISO ( wyższa niż P6) C0 standard clearance (not mentioned/marked on bearing) n luz promieniowy normalny , nie oznacza się na łożyskach C2 radial clearance less the normal n luz promieniowy mniejszy od luzu normalnego -C0 C3 radial clearance greater than normal n luz promieniowy większy od luzu normalnego -C0 C4 radial clearance greater than C3 n luz promieniowy większy od luzu C3 P63 accuracy to ISO class P6 and clearance C3 n łożysko w klasie dokładności P6 z luzem promieniowym C3 FŁT Deep groove ball bearings 7

https://www.pdf-archive.com/2017/01/21/katalog2015/

21/01/2017 www.pdf-archive.com

Radio podtynkowe 40%

Uszczelka pierścienia nośnego 230 V~ Gira Giersiepen GmbH &

https://www.pdf-archive.com/2017/04/08/radio-podtynkowe/

08/04/2017 www.pdf-archive.com