SalesAssistentOpening.pdf

Original file name: SalesAssistentOpening.pdf
This document has been shared on pdf-archive.com on 04/26/2016 at 10:03, from IP 5.54.***.***. This document download page have been viewed 63 times.
File size: 216 KB (1 page).

Share this document:


           


Document preview

    Made By, Creative Label houdt van design! Onze missie? Zoveel mogelijk ontwerp talent laten uitgroeien tot bloeiende ontwerpbureaus met internationaal afzetkanalen! Hoe doen we dit? Door product ontwerpers te matchen met producenten en concept stores via ons online B2B matchmaking platform. We zijn inmiddels 1 jaar jong en nu is het tijd om te groeien! Kom jij ons team versterken als SALES ASSISTENT? We willen onze impact vergroten door meer concept stores aan ons platform toe te voegen. Daarom zijn we op zoek naar een part-time ​ SALES ASSISTENT​ (binnen ons team in Amsterdam)​e volgende verantwoordelijkheden zal krijgen: die d ​ ➔ ➔ ➔ ➔ ➔ Het in kaart brengen van concept stores in Nederland Het selecteren en benaderen van concept stores Het opnemen van orders van concept stores De (logistieke) afhandeling van de geplaatste orders Follow-up met product ontwerpers over de geplaatste orders Wat verwachten we van jou? Om in aanmerking te komen voor de functie van part-time ​ SALES ASSISTENT​ moet je aan de volgende vereisten voldoen: ➔ ➔ ➔ ➔ ➔


Download SalesAssistentOpening.pdf
PDF - Download document

Download original PDF file
(PDF1.5, 216 KB)
Make a link to this document


  Link to document download page (short link)


  HTML code - Use this code to share your document on a Website, a Weblog or your Myspace profile


  BB-Code - Use this code to share your document on a Forum community


  Permalink - Permanent link to this document download page

QR-Code link to this page


Comments


comments powered by Disqus